vlagnl.jpg (853 bytes) Actuele nieuwsbrief 

Geplaatst eind maart 2010

Inleiding
Welkom op internet nieuwsbrief van MTC Holland. Via dit medium internet, is het over de afgelopen jaren in totaal het de vijftiende nieuwsbrief is die we uitbrengen voor onze leden. 
Als er tussentijds ook informatie is die van belang kan zijn voor de leden, gebeurt dat ook via een directe e-mail, in plaats van een nieuwsbrief op de website.  Dit gebeurt dus niet altijd via een nieuwsbrief zoals deze. 


Nieuwsbrief december 2011 Verzonden aan alle leden per e-mail (als we beschikken over het e-mail adres) op 22 december 2011

 

Beste MTC-ers,

Zo op de valreep van 2011 en het nieuwe jaar 2012 ontvang je de laatste MTC Holland - nieuwsbrief van dit jaar. Daarin de afronding van 2011 en natuurlijk een vooruitblik naar het nieuwe jaar.

Terugblik 2011 
Ik denk dat we tevreden kunnen terugkijken op 2011. Het was natuurlijk even afwachten of er in de nieuwe opzet, waarin alle evenementen als ledeninitiatieven worden georganiseerd, ook voldoende evenementen zouden gaan plaatsvinden. Ik denk dat we kunnen zeggen dat dat is gelukt. En ook volgend jaar ziet er veel belovend uit. Nogmaals hartelijk dank aan de initiatiefnemers. Laat dit tevens inspiratie zijn voor anderen om een keer een evenement te organiseren.

 

Nog wat aandachtspunten voor 2011

Het jaar 2011 is nog niet helemaal voorbij. Je kunt je nog even uitleven op de scrabbelrit en de toercompetitie.

Scrabblerit 2011 
Vergeet niet je inzendingen vóór 15 januari 2012 naar Theo Verkerk te sturen (tverkerk@ziggo.nl) of fysiek naar: Theo Verkerk, Tibetstraat 40, 2622 JV Delft. Bekendmaking stand, winnaars e.d. tijdens de ledenvergadering van 31 maart 2012

Toercompetitie 2011 
Er zijn al veel inzendingen binnen. Maar voor de mensen die er nog niet aan gedacht hebben. Vergeet niet de toerkaarten voor 15 januari 2012 op te sturen naar: Theo Verkerk, Tibetstraat 40, 2622 JV Delft. Bekendmaking stand, winnaars e.d. tijdens de ledenvergadering van 31 maart 2012

Vooruitblik 2012 

Voor 2012 zijn er al een behoorlijk aantal evenementen bekend, maar er is ook nog ruimte voor meer. Dus heb je een idee dat je wilt organiseren? Stuur je idee naar het bestuur en dan hoor je snel of we het op de agenda plaatsen. Je het dan recht op € 75,- vergoeding voor de kosten van het organiseren. Zie de website voor de spelregels.

Contributie 2012 en automatische incasso 
Tja, de kost gaat voor de baat uit. De contributie is nog onveranderd laag. Dus maar 15 eurootjes per persoon. De meesten van ons hebben een automatische incasso daarvoor afgegeven. Maar wil een ieder die dat niet heeft gedaan de contributie overmaken naar de club, op bankrekening nr: 1690087 t.n.v.Motor Touring Club Holland in Veenendaal. Voor de boekhouding is dat het eenvoudigste als je dat in de eerste week van januari overmaakt. De automatische incasso wordt ook in de eerste week van je rekening afgeschreven. Wil je nog aanmelden voor automatische incasso? Graag. Stuur dan even een berichtje naar Arno Feitsma bijv via een reply op deze nieuwsbrief. Dan ontvang je het machtigingsformulier. Doe je dat nog dit jaar, dan gaat de betaling voor 2012 al via automatische incasso.

Evenementen 2012 

 

8 januari 2012 De traditionele winterwandeling 
LET OP DAT IS AL SNEL !! Deze keer georganiseerd door Rick en Marlies. Vertrekplaats wordt boscafé De Hut van Mie Pils (Brabantser kan haast niet ;-) in de regio Eindhoven, net ten zuiden van Valkenswaard. Zie de website voor het adres en bereikbaarheid http://www.mie-pils.nl/miepils.htm  Verzamelen tussen 10 en 11, vertrek om 11.30

31 maart 2011 De algemene ledenvergadering 
Vermoedelijk in combinatie met een kampeerweekeind (hoe kan het ook anders). De locatie is staat nog niet vast. Dat laten we zsm weten. Het wordt vermoedelijk ergens in het centrum van het land. Wellicht opnieuw in Leersum, net als de laatste twee keer. Een nieuwe plek is echter ook altijd leuk. Heb je een idee, laat het weten. Voorwaarde bij de locatie is dat we er ook kunnen vergaderen.

17 mei - 20 mei 2012 Hemelvaartweekeind - IJsselmeerronde 
Henk de Graaf heeft een fantastisch ledeninitiatief bedacht. Dit is om zoveel mogelijk de oude Ijsselmeerroute (Zuiderzee) te gaan volgen, met onderweg kamperen. Dus het wordt toeren en kamperen. Meer informatie volgt nog. Vermoedelijk wordt het mogelijk om ook alleen een deel van het weekend mee te doen en dus later aan te haken of eerder af te zwaaien. Maar de diehards gaan natuurlijk voor de hele ronde

25-28 mei 2012 Pinksterenweekeind in de Eifel 
Marlies doet samen met nog wat ander clubleden de organisatie. Er is deze keer een camping gekozen op de grens van Duitsland-Luxemburg. Maar wel net in Duitsland (Gentingen). Zie: http://www.eifelidyll.de/html/ourtal-idyll.html  . Verdere informatie volgt natuurlijk nog.

Doorlopend over het hele jaar 2012:

  • 1 januari 2012 t/m 31 december 2012 - Toercompetitie 2012 Alle info staat op de website van MTC Holland
  • 15 januari 2012 t/m 31-december 2012 - Scrabbelrit 2012 Het nieuwe scrabblewoord wordt uiterlijk 15 januari 2012 via de website bekend gemaakt. Hoe de scrabblerit werkt staat op de website van MTC Holland

Wie gaat er mee 2012 
Leden die evenementen willen aanmelden en-of of voornemens hebben naar een evenement te gaan kunnen dat kenbaar maken op de website in de rubriek “wie gaat er mee “. Dit zijn dus mogelijke trips die je kunt doen, buiten clubverband. Uitnodigingen die we als club ontvangen worden hier ook geplaatst. Verder vind je er links naar fotopagina’s van de club en leden, die wat kunnen laten zien van eerdere evenementen die bezocht zijn. 

Een bijzonder evenement willen we al vast onder de aandacht brengen. Al was het alleen al omdat het wat extra voorbereiding en planning vergt. Het Lofotentreffen in Noorwegen. 
Juli 2012 Vakantie bestemming-Trip. Noorwegen. Lofoten treffen! Op 12 tot 15 juli is er in Noorwegen het Lofotentreffen. John en Marlies zijn van plan om daar naar toe te gaan en vroegen zich af of er wellicht meer liefhebbers zijn om elkaar daar te treffen. Ieder voor zich of mrt een of meer maatjes samen. Meer info vind je op de site van de club en foto’s ook aldaar van voorgaande jaren. Om het te lezen, wel eerst een beetje Noors leren. http://lofoten-mc.no/lofottreffet.html  en voor de foto’s (niet schrikken als je bekende gezichten ziet)http://home.online.no/~trike/Gravdal.html  Zodra er nadere informatie is, komt dat op de website beschikbaar in de rubriek “wie gaat er mee”.

Wat staat nog open voor 2012! 
Iets leuks voor in het najaar eind september of weekeind oktober? Iemand zin in een ledeninitatief?

Tot slot,

Namens het bestuur wens ik jullie allemaal fijne feestdagen en een heel mooi en gezond 2012.

Arno Feitsma Secretaris en penningmeester

 



Er zijn nog steeds leden waarvan we geen geldig e-mailadres hebben. Mocht je dit lezen en niet via de e-mail al op de hoogte zijn gebracht van deze nieuwsbrief, schroom dan niet om je e-mail adres door te geven aan 
Theo Verkerk